Фрезер Білорус МТЗ МФ-2300 (набір 12фрез)
Фрезер вертикальний Білорус МТЗ МФ-2300 призначений для роботи по дереву, для фрезерування пазів і отворів, а також зняття фасок. Можна виробляти фрезерування профілю з плінтуса, робити жолоби, отвори, фігурну різання візерунків, орнаментів, написів, вирівнювати край заготовок.
Потужність фрезера становить 2300 Вт. Двигун має надійний якір з мідною обмоткою. Передбачена система регулювання числа обертів в діапазоні від 11000 до 30000 об/хв, завдяки чому підвищується точність і ефективність роботи. Фрезерування здійснюється цангами на 6 і 8 мм. Дана модель створена на основі комплектуючих високого рівня. Має точний регульований обмежувач глибини і металеву опорну станину. Наявність двох бокових ручок дозволяє міцно фіксувати інструмент під час роботи.
Працює цей інструмент практично безшумно. Поліпшена система вентиляції. Є можливість підключення пилососа для збереження чистоти на робочому місці.
Фрезер поставляється в комплекті з набором фрез, що складається з 12 штук.
Особливості:
- Регулювання оборотів;
- Потужний двигун 2300 Вт;
- Якір з мідною обмоткою;
- Точна установка глибини фрезерування;
- Металева опорна станина;
- Поліпшена система вентиляції;
- Набір фрез в комплекті;
- Прогумовані рукоятки управління;
- Можливість підключення пилососа;
- Довжина електрокабеля: 2.5 м.
Характеристики:
- Споживана потужність 2300 Вт;
- Напруга 220 В;
- Кількість обертів 11000-30000 об/хв;
- Розмір цанги 6/8 мм;
- Макс. глибина фрезерування 40 мм;
- Вага 4.2 кг
Комплектація:
- Фрезер Білорус МТЗ МФ-2300;
- Паралельний упор;
- Затискна цанга (6, 8 мм);
- Набір фрез 12штук;
- Напрямні стрижні;
- Монтажний ключ;
- Патрубок під пилосос;
- Інструкція ;
- Упаковка картонна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 570 ₴




