Перфоратор Іжмаш ІП-1300 Profi
Універсальна модель перфоратора, що володіє трьома режимами роботи, легка і зручна в застосуванні як для побутового, так і професійного використання. Призначена для оптимально точного просвердлювання отворів в бетоні, камені, граніті, плитки і т. п. Також завдяки наявності реверсу застосовується для вворачивания і вивертання шурупів.
Особливості:
- Допоміжна ручка для більш комфортної роботи перфоратором
- Металевий корпус
- Потужний двигун
- Ергономічна ручка
- Низький рівень вібрації
- Режими - свердління/ перфоратор/ відбійник
- Функція реверс
- Регулювання оборотів від натискання клавіші
- Поставляється в пластиковому кейсі
- Підвищена міцність системи кріплення шатуна
- Поршнева система удару (3.0 Дж)
Комплектація
- Перфоратор ручний електричний Іжмаш ІП-1300 Profi;
- Додаткова рукоятка;
- Глибиномір;
- Бури з хвостовиком типу SDS – plus (Ø 6,8,10 мм);
- Зубило плоске;
- Зубило пікоподібне;
- Керівництво по експлуатації / гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 780 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режими роботи | Свердління, ударне свердління, довбання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



