Дриль ударний Іжмаш Industrialline DU-1150
Дрилі ТМ Іжмаш - популярний на ринку інструмент, відрізняється високою якістю виготовлення і доступними цінами.
Модель Іжмаш Industrialline DU-1150 - відмінне рішення за розумну ціну для професійної діяльності.
Застосовується для свердління отворів в пластмасі, металі, деревині, синтетичних матеріалах; бурінні отворів в цеглі, бетоні, камені, а також для загвинчування шурупів, гвинтів, болтів,
Для свердління в цеглі і бетоні є спеціальний режим з осьовим ударом, храповий механізм забезпечує оптимальне число ударів.
Якщо Ви плануєте використовувати дриль в якості мережевого шуруповерта, реверс буде дуже до речі. За допомогою коліщатка, розташованого на клавішу пуску, можна регулювати робочу швидкість інструменту.
Оптимизированная система охлаждения помогает избежать перегрева дрели Ижмаш DU-1150 при длительной эксплуатации. Лабиринтная защита на вентиляционных пазах предотвращает попадание пыли в изделие. Наличие двойной изоляции позволяет включать инструмент в розетку, которая не имеет заземления.
Особенности:
- яркий эргономичный дизайн
- хорошо сбалансированная конструкция
- плавное управление оборотами дает возможность использовать дрель в качестве шуруповерта
- ключевой металлический патрон
- дополнительная рукоятка для удобной работы
- функция реверса
Комплектация:
- дрель ударная Ижмаш Industrialline DU-1150
- затискний ключ для патрона
- додаткова рукоятка
- обмежувач глибини
- інструкція по експлатаціі
- гарантійний талон
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
- Ціна: 820 ₴



