УШМ Hyundai G 650-125
Основною особливістю цієї шліфувальної машинки є прекрасне поєднання ціна/якість.
Синхронний електродвигун Hyundai потужністю 650 Ватт володіє збільшеним терміном служби, а трьох-річна гарантія від виробника пропонує майстрам повний спокій за витрачені гроші.
Диск 125 мм, посадка 22 мм, різьба шпинделя М14, швидкість обертання диска 11000 об/хв
Комплектація:
УШМ – 1 шт.
Додаткова рукоятка – 1 шт.
Защитый кожух – 1 шт.
Ключ – 1 шт.
Прижымной фланець - 2 шт.
Гарантійний талон – 1 шт.
Керівництво користувача – 1 шт.
Картонна упаковка – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴


