Бензинова коса яку можна використовувати як для сіно-коса так і для домашньої роботи. У комплекті йде 3 ножа і котушка з волосінню. Плюсом конструкції є прямий вал.
Бензокоса Витязь БГ -3900 оснащена зручним рюкзаком, який дозволяє розподілити навантаження на опорно-руховий апарат, що знижує стомлюваність оператора при роботі.Так само в даній моделі застосовується система гасіння вібрації, що істотно підвищує працездатність оператора. Зручна рукоятка бензокоси Витязь БГ-3900 з винесеними під праву руку елементами керування двигуном ідеально підходить для тривалих робіт. Курок акселератора захищений системою від випадкового натискання. Карбюратор RUIXING обеспечивает бесперебойную подачу топлива в камеру сгорания при любом положении бензокосы. Резервуар для топлива с полупрозрачными стенками удобен при контроле уровня оставшегося горючего. Бак имеет защиту от ударов и большую вместительность 1.2 литра, что дает возможность автономной работы до 1 часа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
- Ціна: 2 784 ₴




