Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13395(150мм)
Гарантія 36 місяців.
Орбітальна шліфувальна машина відмінно підходить для створення рівної, гладкої поверхні та її підготовки перед нанесенням лаку або фарби. Призначена як для професійних, так і для побутових завдань. Ексцентрикова шліфувальна машина Crown CT13395 потужністю 450 Вт і частотою обертання до 13000 об/хв. Обороти можна регулювати. Шліфувальні роботи проводяться за допомогою диска діаметром 150 мм. Шліфувальне полотно кріпиться липучкою, саме такий варіант є швидким і зручним. Є фіксатор кнопки пуску, що дозволяє не утримувати цю кнопку протягом всієї роботи. Дана модель має можливість підключення пилососа і мішечка для пилу в комплекті. Додаткова відкидна ручка дозволяє тримати і управляти інструментом двома руками у разі точних або складних робіт. Інструмент можна використовувати тільки для сухого шліфування поверхонь і матеріалів.
Особливості
- Регулювання оборотів;
- Проста зміна абразивного матеріалу (наклейки);
-
D-подібна рукоятка з гумовими вставками;
- Система відводу пилу з можливістю підключення пилососа;
- Захист від перегріву;
- Регулювання частоти вібрації;
- Висока продуктивність;
- Невелика вага і габарити.
Характеристики
- Вид ексцентрикова
- Система кріплення шліфувального паперу липучка
- Потужність 450 Вт
- Робоча напруга 230 В
- Робоча частота 50 Гц
- Сила струму при напрузі 230 В 1,9 А
- Число оборотів 4000 - 13000 об/хв
- Кількість коливань 8000 - 26000 кол/хв
- Діаметр шліфувального паперу 150 мм
- Амплітуда коливань 2 мм
- Ексцентриситет 2 мм
- Вес 2.4 кг
Комплектация
- Шлифмашина Crown CT13395;
- Мешок для сбора пыли;
- Шлифовальные наклейки;
- Инструкция.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
- Ціна: 1 515 ₴



