Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13302
Гарантія 36 місяців.
Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13302 інструмент для полірування і шліфування, дисковий регулятор швидкості для більшої зручності, плавний пуск, мала вага і добре збалансований дизайн. Призначена не тільки для полірування автомашини, а також ідеально підходить для шліфування дерев'яних, пластикових і металевих поверхонь. Пристрій оснащений двигуном 1300 Вт, який виробляє 1000-3000 оборотів в хвилину. Полірувальний диск має діаметр 180 мм, здатний швидко відполірувати поверхню. У комплекті поставляється додаткова рукоятка, що забезпечує комфорт і зручність.
Особливості
- Регулювання швидкості
- Блокування шпинделя
- Заблокованих кнопка включення
- Система кріплення на липучках
- Додаткова рукоятка
- Прогумована рукоятка
- Якісна збірка
- Ергономічний дизайн
Характеристики
- Живлення: мережа
- Напруга, В / Частота струму, Гц: 220 / 50 Гц
- Споживана потужність, Вт: 1300 Вт
- Оберти холостого ходу, об/хв: 1000-3000 об/хв
- Діаметр полірувального диска, мм: 180
- Різьба шпинделя: М14
- Блокування кнопки включення: є
- Обмеження подачі струму (плавний пуск): є
- Система стабілізації обертів: є
- Довжина мережевого кабелю 2 м
- Вага 3.1 кг
Комплектація
- Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13302
- Ключ ріжковий - 2 шт
- Додаткова рукоятка - 1 шт.
- Гумовий тарілчастий диск - 1 шт.
- Полірувальний чохол - 1 шт.
- Полірувальний диск - 1 шт.
- Інструкція
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
- Ціна: 2 503 ₴


