Обприскувач акумуляторний Білорус МТЗ АТ-12/3
Обприскувач акумуляторний Білорус МТЗ АТ-12/3 застосовується для хімічної обробки сільськогосподарських культур, фруктових садів, для зрошення, живлення і захисту рослин. Дана модель може працювати з різними видами розчинів. Працює пристрій від акумуляторної батареї потужністю 12 В ємністю 10 Ач, що дозволяє працювати протягом 8-10 годин без підзарядки. Акумулятор обприскувачі вбудований, так що заряджати його потрібно тільки після повної розрядки. Для зручності оператора передбачений вольтметр, який дозволяє в разі необхідності вчасно поставити на зарядку апарат. Обприскувач оснащений вдосконаленою мембранної помпою, яка створює робочий тиск від 0,15-0,4 МПа. Витрата суміші йде у 1,6 л/хв. Завдяки ємності бака на 12 літрів, цей обприскувач дозволяє виконувати велику частину роботи.
Обприскувач Білорус МТЗ АТ-12/3 має ергономічний дизайн, міцний корпус, розпилювальну 3-х секційну телескопічну трубку з нержавіючої сталі. Передбачена надійна система фільтрації. Мала вага і компактні розміри апарату дозволяють працювати тривалий час, не втомлюючись. Для більшої зручності з обприскувачем передбачений ранцевий ремінь, завдяки якому навантаження на оператора рівномірно розподіляється по всьому тілу. Апарат поставляється з трьома типами розпилювальних насадок для великого, горизонтального і вертикального розпилення.
Особливості:
- висока продуктивність
- вбудований акумулятор
- вбудований насос (мембранна міні помпа)
- вольтметр
- висока якість зборки
- місткий бак
- надійна система фільтрації
- ергономічний дизайн
- мала вага і компактні розміри
- простота в роботі
- зручне розташування на спині
- 3-х секційна телескопічна штанга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 10 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 150 см |
| Довжина шланга | 200 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 1.6 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴


