Болгарка (УШМ) Best МШУ-230-2750
Болгарка (УШМ) Best МШУ-230-2750 високопродуктивний інструмент, яким можна виконувати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів.
Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора 2750 Вт при кількості обертів в 6600 об/хв і діаметрі шлифовочного диска 230 мм, а так само асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Кутова шліфувальна машина оснащена зручною короткою ручкою, за допомогою якої інструмент можна втримати двома руками у разі необхідності, або ж працювати однією рукою, а додаткова рукоятка може встановлюватись як під ліву, так і під праву руку, що зробить роботу більш точної і ефективно розподілить навантаження на обидві руки. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості. Комплектується кутова шліфувальна машина додатковою рукояткою, захисним кожухом, а також ключем для надійної фіксації відрізного кола.
Особливості
- плавний пуск;
- трипозиційна бічна рукоятка;
- поворотна ручка захоплення;
- блокування шпинделя для швидкої заміни круга;
- різьба шпинделя М14;
- більш ефективна система охолодження;
- посилений редуктор;
- запасні щітки;
- ергономічний дизайн.
Характеристики
| Виробник: | Бест |
| Потужність, Вт: | 2750 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип шліфмашини: | кутова |
| Діаметр диска, мм: | 230 |
| Частота обертання, об/хв: | 6600 |
| Вага, кг: | 5 |
| Гарантія, міс: | 12 |
Комплектація
- болгарка (УШМ) Best МШУ-230-2750;
- захисний кожух 1шт.
- бічна рукоятка 1шт.
- щітки 1 пара;
- ключ спеціальний 1шт.
- ключ шестигранний 1 шт.
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 2 100 ₴




