
Перфоратор Grand ПЕ-2400E Pro
3 240 ₴
- В наявності
- Код: Grand ПЭ-2400Е
- +380 (68) 884-54-80
Перфоратор Grand ПЕ-2400
Надійний перфоратор Grand ПЕ-2400 професійний потужний інструмент, який розрахований для свердління, свердління, довбання різних твердих будівельних та інших матеріалів.
Призначений для підвищених навантажень і складних робіт. Широке поширення отримав на будівництві, під час ремонту квартир, будинків і різних приміщень.
Модель может функционировать в 3-х режимах: сверление с ударом и без него, а также удар или долбление.
Перфоратор отличается высокой мощностью, так как укомплектован двигателем в 2400 Вт. Это позволяет развивать скорость до 800 об/мин. и частоту ударов в 3900 уд/мин с энергией по 6 Дж в каждом.
Антивибрационная система, быстрозажимной патрон SDS-Plus и простая настройка оборотов (0-800 об/мин) – это далеко не все возможности устройства.
Модель оснащена первоклассной системой принудительного воздушного охлаждения. Перегрев во время работы исключен. Долговечность оборудования также на высоте. Редуктор изготовлен из магниевого сплава.
Корпус перфоратора Grand ПЭ-2400 из ударостойкого пластика и лаковое покрытие на якоре редуктора повышают устойчивость к механическим повреждениям и защищают от пыли.
Данная модель перфоратора поставляется в пластиковом кейсе с набором долбежного и бурильного инструмента, что упрощает хранение и транспортировку.
Особенности
- Професійний клас – обладнання має підвищену потужність і продуктивність;
- Електронне регулювання швидкості обертання;
- Примусове повітряне охолодження;
- Система кріплення інструменту SDS-plus;
- Редуктор з магнієвого сплаву;
- Захист від пилу – це підвищує термін експлуатації;
- Пластиковий кейс з аксесуарами.
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-2400;
- Додаткова ручка;
- Глибиномір;
- Набір буров і долбежного інструменту;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 240 ₴



