Перфоратор Grand ПЕ-2300
Надійний перфоратор Grand ПЕ-2300 професійний потужний інструмент, який розрахований для свердління, свердління, довбання різних твердих будівельних та інших матеріалів.
Предназначен для повышенных нагрузок и сложных работ. Широкое распространение получил на стройке, во время ремонта квартир, зданий и различных помещений.
Модель может функционировать в 3-х режимах: сверление с ударом и без него, а также удар или долбление.
Перфоратор отличается высокой мощностью, так как укомплектован двигателем в 2300 Вт. Это позволяет развивать скорость до 850 об/мин. и частоту ударов в 5200 уд/мин с энергией по 7 Дж в каждом.
Антивибрационная система, быстрозажимной патрон SDS-Plus и простая настройка оборотов (0-850 об/мин) – это далеко не все возможности устройства.
Модель оснащена першокласної системою примусового повітряного охолодження. Перегрів під час роботи виключений. Довговічність обладнання також на висоті. Редуктор виготовлений з магнієвого сплаву.
Корпус перфоратора Grand ПЕ-2300 з ударостійкого пластику і лакове покриття на якорі редуктора підвищують стійкість до механічних пошкоджень та захищають від пилу.
Дана модель перфоратора поставляється в пластиковому кейсі з набором долбежного і бурильного інструменту, що спрощує зберігання і транспортування.
Особливості
- Електронне регулювання швидкості обертання;
- Примусове повітряне охолодження;
- Система кріплення інструменту SDS-plus;
- Підвищена потужність і продуктивність;
- Редуктор з магнієвого сплаву;
- Захист від пилу – це підвищує термін експлуатації;
- Пластиковий кейс з аксесуарами.
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-2300;
- Додаткова ручка;
- Глибиномір;
- Набір буров і долбежного інструменту;
- Інструкція по експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 1 850 ₴




