Дриль-шуруповерт акумуляторний Machtz MCD-20Q-Li:
Продуктивний двигун має напругу 20 В забезпечує збільшений крутний момент 27 Нм. Розмір патрона 0,8-10 мм Ємність акумулятора 1,5 А годину. В комплект входять дві компактні Li-ion батареї та зарядний пристрій. Відсутність ефекту пам'яті і саморозряду батарей продовжить термін служби і час роботи акумуляторів. Час зарядки акумулятора становить всього 1 годину.
Особливості шуруповерта Machtz MCD-20Q-Li:
- Гальмо вибігу – миттєва зупинка обертання патрона при відпусканні пусковий клавіші.
- Пластиковий кейс полегшує транспортування і спрощує зберігання інструменту.
- Низький рівень вібрацій.
- Яскрава LED підсвічування робочої зони
- Два швидкісних режиму:
- Перша забезпечує максимальний крутний момент (0 - 400 об/хв)
- Друга (0 - 1550 об/хв) для операцій свердління
- Функція загвинчування з регулювання крутного моменту (25+1 ступенів)
- За допомогою функції "реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але і вивільнити застрягле свердло.
Комплектація:
- шуруповерт акумуляторний MCD-20S-Li;
- акумуляторна батарея 2 шт;
- зарядний пристрій;
- пластиковий кейс;
- інструкція;
- гарантійний талон.
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга: 20
- Тип акумуляторної батареї: Літій-іонна (Li-ion)
- Ємність акумулятора: 1500 маг
- Час зарядки акумулятора: 1 рік
- Ступені обертального моменту: 21+1
- Максимальний крутний момент: 27 Нм
- Швидкість обертів: 0-400/0-1500 об/хв
- Діаметр патрона: 0,8-10 мм
- Реверс
- Вага: нетто/брутто 1,2/2,5 кг
- Упаковка: пластиковий кейс
Гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1550 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴




